Bar en kantine

De nieuwe indelingen van de kantinediensten zijn hier te vinden.:

Aanmelden kantinediensten
Voor aanvang van het seizoen wordt elk spelend lid een mail gestuurd waarbij men kan kiezen welke vrijwilligerstaken men wil uitvoeren. Hierbij bestaat ook de mogelijkheid om je op te geven voor kantinediensten.
Heeft men hiervoor geen mail ontvangen, dan kan het zijn dat u mailadres niet juist is geregistreerd. Stuur dan een mail naar info@svdsv.nl .
Aan het begin van het seizoen wordt u door de barcoordinator ingedeeld als u zich voor geen of niet voldoende diensten hebt ingeschreven.

Barcoördinatoren
Er is een groep Barcoördinatoren en deze werken als volgt. Zij openen de kantine en geven de dienstdoende personen aanwijzingen. Daarna vertrekken de barcoördinatoren, maar voor vragen bereikbaar zijn en zullen ook mede de kantine sluiten. Misschien zijn ze aanwezig, maar het is niet de bedoeling dat zij er alleen staan. Dat doen onze leden. 

Kantine sluiting
Als ALLE wedstrijden zijn afgelast, blijft de kantine gesloten. Uitzondering hierop is de donderdagavond.
Voor meer informatie hierover:  mailadres: barcommissie@svdsv.nl

Telefoonnummer DSV kantine: 0485 - 382247

Met vriendelijke groeten,
De Bar-commissie