Contact


Sportpark DSV 'De Laan'
Ledeackersestraat 25
5846 AM   Ledeacker
0651307454
info@sv-dsv.nl

Navigatieadres : Ledeackersestraat 20, Sint Anthonis of Ledeackersestraat 25, Ledeacker

Contactpersonen DSV

Functie Naam Email Telefoon
Secretariaat Roelien Verstegen secretariaat@svdsv.nl 0651307454
Consul, Beheer, TC Rini Arts beheer@svdsv.nl 0651825971
Voorzitter Chris Arts voorzitter@svdsv.nl 0630456904
Wedstrijdsecretaris senioren Gijs Naus wedstrijdsecretariaat@svdsv.nl 0612588653
Wedstrijdsecretaris DSV-jeugd
Oefenwedstrijden DSV-jeugd
Patrick Verhoeven wedstrijdjeugd@svdsv.nl 0636290231
Toernooien DSV-jeugd Theo Broeks toernooien@svdsv.nl 0610172469
Overige jeugdzaken Theo Broeks overigjeugd@svdsv.nl 0610172469
Technische Commissie Peter van de Goor tc@svdsv.nl 0630208122
Sponsorzaken DSV Jac Bergman sponsoring@svdsv.nl  0651077753
Contributie info Jac Bergman contributie@svdsv.nl  
Kantine   barcommissie@svdsv.nl  
Kleding ( teamkleding, tassen en toebehoren )
Kleding ( Jeugdleiders, jeugdtrainers en scheidsrechters )
Vertrouwenspersoon
Rian Beckers
Aad Wittens
Maria Barten
kleding@svdsv.nl

bartenjans@ziggo.nl
0485-384499
0640003639
0612374038
                                                                                                                                                                                                               

Website DSV
Functie Naam Email
     
     
Webmaster algemeen Marcel van den Bogaard webmaster@svdsv.nl
  Werner van Sambeek webmaster@svdsv.nl

Als u opmerkingen of suggesties heeft willen wij deze graag van u ontvangen. Dit kunt u doen door een e-mail te sturen naar webmaster@sv-dsv.nl.