Contact


Sportpark DSV 'De Laan'
Ledeackersestraat 25
5846 AM   Ledeacker
0485 38 22 47
info@sv-dsv.nl

Navigatieadres : Ledeackersestraat 20, Sint Anthonis of Ledeackersestraat 25, Ledeacker

Contactpersonen DSV

Functie Naam Email Telefoon
Secretariaat Roelien Verstegen secretariaat@svdsv.nl 0485-215257
Consul, Beheer, TC Rini Arts beheer@svdsv.nl 0485 383337
Voorzitter Chris Arts voorzitter@svdsv.nl 06-30456904
Wedstrijdsecretaris senioren Gijs Naus wedstrijdsecretariaat@svdsv.nl 06-12588653
Wedstrijdsecretaris DSV-jeugd
Oefenwedstrijden DSV-jeugd
Patrick Verhoeven wedstrijdjeugd@svdsv.nl 06-36290231
Toernooien DSV-jeugd Theo Broeks toernooien@svdsv.nl  
Overige jeugdzaken Theo Broeks overigjeugd@svdsv.nl 06-10172469
Technische Commissie Peter van de Goor tc@svdsv.nl 06-37553537
Sponsorzaken DSV Jac Bergman sponsoring@svdsv.nl  06-51077753
Contributie info Jac Bergman contributie@svdsv.nl  
Kantine Thomas Vloet barcommissie@svdsv.nl  
Kleding ( teamkleding, tassen en toebehoren )
Kleding ( Jeugdleiders, jeugdtrainers en scheidsrechters )
Rian Beckers
Aad Wittens
kleding@svdsv.nl 0485-384499
06-40003639
 

Website DSV
Functie Naam Email
Webmaster senioren Theo Aben senioren@svdsv.nl
Webmaster jeugd Martien van Dommelen jeugd@svdsv.nl
Webmaster algemeen Marcel van den Bogaard webmaster@svdsv.nl
  Werner van Sambeek webmaster@svdsv.nl

Als u opmerkingen of suggesties heeft willen wij deze graag van u ontvangen. Dit kunt u doen door een e-mail te sturen naar webmaster@sv-dsv.nl.