Contact


Sportpark DSV 'De Laan'
Ledeackersestraat 25
5846 AM   Ledeacker
info@sv-dsv.nl

Navigatieadres: Ledeackersestraat 20, Sint Anthonis of Ledeackersestraat 25, Ledeacker

Contactpersonen DSV

Functie Naam Email Telefoon
Secretariaat Janneke Vloet secretariaat@svdsv.nl  
Secretariaat jeugd Marco Brisko secretariaatjeugd@svdsv.nl 0645756717
Consul, Beheer Rini Arts beheer@svdsv.nl 0651825971
Voorzitter Chris Arts voorzitter@svdsv.nl 0630456904
Wedstrijdsecretaris senioren Gijs Naus wedstrijdsecretariaat@svdsv.nl 0612588653
Wedstrijdsecretaris jeugd Esther Loeffen wedstrijdjeugd@svdsv.nl 0622643774
Voorzitter jeugdbestuur John Beenhakker voorzitterjeugd@svdsv.nl 0625391058
Accommodatie/beheer jeugd Jeroen Vesters   0622499503
Coördinatoren jeugd t/m JO 10 Cristian Hermus   0657543429
  t/m JO 15 Frank Ohoilulin   0641987475
  t/m JO 19 Patrick Verhoeven   0636290231
Technische Commissie Peter van de Goor tc@svdsv.nl 0630208122
  t/m JO 10 Patrick Vonk   0622397679
  t/m JO 15 John Beenhakker   0625391058
Sponsorzaken DSV   sponsoring@svdsv.nl   
Contributie info Jac Bergman contributie@svdsv.nl  
Kantine   barcommissie@svdsv.nl  
Kleding (teamkleding, tassen en toebehoren) - Senioren Marieke Peters kleding@svdsv.nl 0650935881
                                                                           Jeugd Jeanet van der Voorn   0633583385
                                                                           Jeugd Yvon Markerink   0651665828
Kleding (spelerstassen jeugd en selectie) Hilde Rongen   0650501532
Kleding (leiders en trainers) Sandra Cornelissen   0653797312
Vertrouwenspersoon Maria Barten vertrouwenspersoon@svdsv.nl 0612374038
Ledenadministratie Dianne Vloet dvloet@home.nl   
                                                                                                                                                                                                               

Website DSV
Functie Naam Email
Webmaster algemeen Marcel van den Bogaard webmaster@svdsv.nl
  Werner van Sambeek webmaster@svdsv.nl

Als u opmerkingen of suggesties heeft willen wij deze graag van u ontvangen. Dit kunt u doen door een e-mail te sturen naar webmaster@sv-dsv.nl.