De donderdagavonden zijn het geheim van de geweldige start van de oudere jongeren.

Met 14 à 15 deelnemers per training zie je de gretigheid in de topfitte groep. Of het aangesloten fust herstbock invloed heeft op de opkomst is niet geheel duidelijk. 2 nederlagen en een overwinning. Dit biedt perspectief voor het linkerrijtje. Joost het net net weer leek te vinden maar helaas geblesseerd raakt tegen Vorstenbosch. Aanvallers moeten ook niet verdedigen en vice versa. Goed herstel gewenst Joost. Ronnie zijn inzet uitdrukte in een mooie goal. Helaas geen snoepzak voor John…. Het gebrek aan snelheid achterin neemt toch wel serieuze vormen aan. Helm - 10 kg zou niet zo verkeerd zijn…. Onze nieuwe spits Rob neemt alweer plaats in de ziekenboeg. Het niveau en het tempo zijn toch hoger dan je van een afstandje zou zeggen. Zondag spelen we voor het eerst in onze nieuwe tenues. "Komt dat zien”  Uit in Schaik tegen het plaatselijke DAW! Weer een wedstrijd in de 1e klasse met gratis toegang. Waar zie je dat nog?  (voor de toeschouwers Bossestraat 56, Schaik). Robbie en Johan stuwen elkaar tot grote hoogte in de concurrentiestrijd op de links-achter positie. Petje af mannen! Jullie zijn een voorbeeld voor de rest. Jarno gelukkig weer terug is na een enkelblessure. Het stofzuigen  blijft toch een beetje liggen zonder Jarco. Jeroen en Rudy hard meetrainen maar het gewenste wedstrijdniveau nog niet bereikt hebben. Misschien na de winterstop….? We doen een beroep op Ido om Joost in de punt te vervangen tijdens zijn herstelperiode. Graag reactie naar de technische commissie Ido! ‘de beste zorg voor uw dier’ zou ook kunnen worden ‘ de beste zorg voor uw oude team……'. Sjef van Jos Dommelen zich vooral bezig houden met de handel in noten en dat merk je toch aan Jos  op het veld. Net ietsjes minder scherp.
We hebben 2 mannen van 35+ in het bestuur tegenwoordig. Mogen we daarom steeds op het hoofdveld voetballen? 

Kortom: Het seizoen in de hoogste (en…) afdeling van het regionale veteranenvoetbal is volop bezig en we hebben er schik in!