Vanwege de teruglopende belangstelling voor het wijkentoernooi op Hemelvaartsdag is binnen de gelederen van DSV een nieuw idee ontstaan, waardoor het wijkentoernooi komt te vervallen. Voor de donderdagen 7 en 14 mei kan iedereen uit Sint Tunnis en Ledeacker zich aanmelden voor een zogenaamd mixtoernooi. Je hoeft geen lid te zijn van DSV, als je zin hebt om die twee donderdagavonden te voetballen mag je je aanmelden. Je dient dan wel beide avonden deel te nemen.

Het toernooi is bedoeld voor dames en heren die geboren zijn vóór 1 januari 1993. Alle aanmeldingen gaan in een pot en de organisatie verdeelt de namen willekeurig over de teams. 30 april is de sluitingsdatum. Beide avonden starten om 19.00 uur. Info via de website van DSV: www.sv-dsv.nl

Opgeven kan door een formulier in te vullen in de kantine of per email: Judith.driessen@home.nl. Vermeld je voor- en achternaam voluit en je geboortedatum.