Op vrijdag 27 Maart aanstaande zullen oud scheidsrechter betaald voetbal, Mario van der Ende en Vincent Ronnes uit Boxmeer om 20.30 uur hun boek Hé scheids! presenteren in de kantine van voetbalvereniging Olympia ’18 aan de Graafseweg 34 te Boxmeer.

In dit boek zal nader worden ingegaan op zaken waar scheidsrechters mee te maken krijgen, maar dat niet als zodanig in spelregels is vastgelegd.

Naast Mario van der Ende en Vincent Ronnes zijn nog enkele scheidsrechters uit het betaald voetbal uitgenodigd. Hun komst is nog afhankelijk van de wedstrijden op die dag en waarvoor de aanstelling komende dinsdag plaatsvindt.

Voor een gratis kopje koffie en een hapje wordt gezorgd.

U bent van harte welkom op deze presentatie.

U bent niet verplicht om u van tevoren aan te melden, maar om toch een idee te krijgen inzake het aantal belangstellenden, stellen wij een mailtje aan info@olympia18.nl wel op prijs.

Hopelijk tot a.s. vrijdag!Bestuur Olympia ‘18

Mario van der Ende en Vincent Ronnes