“Het dak zit bijna op de kleedlokalen ”
 
Aan het woord is Toon Josephs. Hij is één van de vele vrijwilligers die volop bezig zijn met de nieuwbouw bij DSV.
 
De winter goed doorgekomen?
Toon: “Prima. We hebben maar twee weken vanwege de vorst stilgelegen.”
 
Waar zijn jullie nu mee bezig?
“We zijn inmiddels de balkenlaag aan het leggen op de kleedlokalen. De afgelopen periode hebben we de balken bij Twan Baltussen op maat gemaakt. Met ijzeren hoeken zetten we ze vast. Daarna komen er platen op. Als dat klaar is verzorgt een bedrijf de mastieken dakbedekking.”
 
Wat doe jij vooral?
“Vanalles. Zo heb ik ‘geüperd’, stenen klaar gezet, specie gemaakt, steigers verplaatst en ga zo maar door. We hebben nog heel wat te doen, in maart kunnen we verder met de technische ruimte.
 
Doe je het graag?
“Ja, we hebben een mooi clubke van vrijwilligers. Gezellig, we maken ook veel schik. We hebben er plezier in dat we DSV op deze manier vooruit kunnen helpen. En met een beetje geluk zijn we tegen de zomer een heel eind klaar. Dat is ook een lekker vooruitzicht. Kunnen we weer eens eropuit fietsen.”

Groeten,
Bob de Bouwer

Klik hier voor meer foto's!