Vandaag stond de laatste wedstrijd van DSV C1 op het programma. We speelden deze wedstrijd zonder druk want we waren al gehandhaafd, maar toch wouden we er nog een keertje tegenaan gaan. Na een kleine omweg zijn we toch aangekomen bij het mooie sportcomplex van Gemert.DSV begon meteen goed aan de wedstrijd, waardoor Paul meteen een goede actie kon maken en er een corner uit sleepte.
Dat helaas op niks uitliep. Nadat Gemert tot drie keer toe de paal raakte in een actie. Na een afvallende bal van een corner van DSV kon Jesper de bal binnen schieten, 0-1. Van beiden kanten vielen er kansen maar die liepen op niks uit. Dus we gingen met een 0-1 voorsprong de rust in.

In de rust zei Steef dat we ons moesten concentreren op de eerste 5 minuten, wat we dus niet goed deden.

Daardoor stonden we na 2 minuten al met 2-1 achter door concentratiefouten van het team.
Gelukkig konden we de stand al vrij snel weer gelijk trekken, door een karaktergoal van Niels Schepers.
We zakte na de 2-2 in waardoor Gemert ons op kwaliteit wegspeelden en de score uitbreidde tot 2-5.

Al met al een mooi seizoen voor DSV C1 en nog een jaartje hoofdklasse voor DSV.

Scoreverloop:
0-1 Jesper Brans ‘28
1-1, 2-1 Gemert C1 ’36, ‘37
2-2 Niels Schepers ‘39
3-2,4-2,5-2 Gemert C1 ’58, ’63, ‘68

Gele kaart: Paul van Tankeren

Opstelling:
Bono Barten, Max van den Heuvel (Gijs Kwaks/46), Jesper Brans, Pieter Raaijmakers, Stan van Lanen, Nick Cornelissen, Christoffel Dawud, Sjors Cornelissen (Joppe van den Heuvel/50), Paul van Tankeren, Jarvi Jansen (Willem van Mulukom/56), Niels Schepers

Verslag:
Nick Cornelissen