Afgelopen zaterdag stonden om half elf in de kantine alom tevreden ouders van de F1. En dat kwam niet alleen door de koffie. Hun zonen behaalde een 6-2 overwinning het team van Juliana uit Mill. Maar de wijze waarop verraste iedereen. Na 2 maal het bos te zijn ingestuurd door respectievelijk Udi Uden en Festilent Zeeland liet de F1 zien dat ze daar wat van hadden opgestoken. Combinatievoetbal. Voordat ook maar iemand zijn neus gesnoten had stond het al 1-0. Prima samenspel tussen Pieter, Juul, Roel en Roy gaf veel druk op het doel van de tegenstander. Achterin werden de mannen van Mill opgevangen door Jordy, Sjoerd en stofzuiger Harm. Justin vulde en dichtte de gaten tussen de achterhoede en voorhoede. En mocht er iemand ontsnappen dan pareerde Song de schoten op doel.
Mooi om te zien dat ze elkaar telkens in de combinatie opzochten. Nog een paar weken van dit soort voetbal en we gaan entree heffen. Opmerkelijk feit: De beste speler van Mill liep voorin. Met van de halflange witte haren. Niemand wist dat het een meisje was.