Hallo

Afgelopen zondag 17/10 is een speler van DSV in de kantine geweest die na testen op maandag 18/10 Corona-positief blijkt te zijn. Dat betekent dat hijzelf natuurlijk in quarantaine is gegaan. Wat betekent dit voor degene die zondagmiddag vanaf 13 uur tot afloop ook in de kantine zijn geweest? Ben je gevaccineerd en heb je geen klachten verder dan is er niets aan de hand. Heb je wel klachten blijf je natuurlijk thuis en laat je je testen. Ben je niet gevaccineerd dan adviseren wij om contact op te nemen met de GGD. Laat je vooral testen als je toch bijv. naar de algemene ledenvergadering wilt komen. Bij klachten ook laten testen natuurlijk. Alle leiders/vrijwilligers en mensen van de kantine zijn op de hoogte gebracht. Het is duidelijk dat we niet van Corona af zijn en dat we veilig willen kunnen blijven voetballen. Hou je aan de voorgeschreven regels die inmiddels bekend zijn bij iedereen.
 
Voetbal groet
Chris Arts
Voorzitter DSV