Op maandagavond is de cursus JVTC van start gegaan. Met in totaal 18 deelnemers begon Tom Assel van de KNVB aan de cursus die in totaal 4 avonden zal duren. 
De avond werd geopend door Chris Arts. Hij gaf aan dat DSV het belangrijk vindt om goed opgeleide trainers te hebben. Dit verbetert niet alleen de kwaliteit van onze spelers maar zorgt er ook voor dat iedereen meer lol heeft in het voetbal. 
Na een korte introductie van Tom werd aan alle cursisten de vraag gesteld, waar ben je goed in en wat hoop je te leren. Hier kwamen uiteenlopende antwoorden op. Discipline, sfeer, overwicht op de groep, opzetten van een training, train ik de juiste dingen en hoe wordt ik een goede trainer. Allemaal aspecten die in de cursus aan bod zullen komen. 
DSV wenst de deelnemers veel succes de komende periode. Wij zijn er trots op dat jullie aan deze cursus mee doen en hopen dat je er veel van opsteekt