Onlangs hebben een kleine 20 dames het plan opgepakt om op het voetbalveld hun sportieve grenzen te gaan verleggen. Na een aantal maanden waarin de mogelijkheid om een echt team te gaan vormen hebben afgetast hebben ze besloten om aan een 30+ competitie (7x7)  te gaan deelnemen. Om daar ook goed voor de dag te komen zijn we met spoed op zoek naar een trainer voor dit team.

De dames trainen 1 keer per week op dinsdag en spelen hun wedstrijden op een aantal vrijdagen door het jaar heen. In eerste instantie zoeken we een trainer die hun basisvaardigheden kan aanscherpen en die er vervolgens ook lol in heeft om met deze dames een passende speelstijl te creeeren. Ze zoeken naar een trainer die enthousiast en geduldig is en die in staat is deze dames naar een hoger plan te brengen. Ben jij iemand of ken jij iemand die dit wel aan durft dan stuur een mail naar tc@sv-dsv.nl.