Zondag 7 maart keek het achter het glas heel mooi, maar buiten was het ijskoud. Gelukkig begon de zon vroeg te schijnen dit maakt dat het veld net iets minder hard werd. Bij het warmlopen was het net paardengetrappel, zo hard was de grond.

Aangezien ons elftal niet compleet was hadden we Karen, Kelly en Lily Sengers meegenomen.

Onze dank is groot dat zij met ons mee wilden reizen.

Lily mocht de hele wedstrijd in de goal. Na 10 minuutjes werd Karen rechtsachter opgesteld.

Tijdens het eerste kwartier hadden de dames het zwaar en moesten ze echt even in het spel komen.

Na dit kwartier ontstonden prachtige combinaties wat leidde tot 0-3 voorsprong!

Toen leek het of de dames even overmoedig werden want er glipte een aanvaller door de verdediging die het tot 1-3 bracht voor de rust.In de 2e helft pakten de dames het weer mooi op. Zo speelde de middenvelder Nelleke goed samen met Amber en Tamara, wat leidde tot mooie doelpunten.

Iedereen heeft goed gewerkt, ook op de verdediging konden we weer bouwen. Dorien en Jolein zorgden dat Lily de keeper amper wat te doen had.Naast de kant trotse supporters die eindelijk waar kregen voor hun “geld”…Bedankt allemaal voor een sportieve wedstrijd met een hele mooie uitslag : 1-6 !