Hallo Sportvrienden,

Op maandag 8 maart a.s. organiseert scheidsrechtersvereniging Boxmeer - Cuijk e.o. een bijeenkomst met als thema:
"De essentie van het fluiten"
Na eerdere zeer succesvolle “open avonden” hebben we nu de heer Maurice de Hond als gastspreker uitgenodigd. Maurice is natuurlijk het best bekend als opiniepeiler, maar daarnaast is hij ook een zeer verdienstelijk voetbalscheidsrechter, uitkomend in de hoogste amateurklassen, de hoofdklasse dus. Verder is hij nauw betrokken (geweest) bij de ontwikkeling van het huidige rapportagesysteem.
Maurice zal ingaan op de zaken die niet in de spelregels staan, maar wel bepalend zijn of iemand een goede of geen goede scheidsrechter is. Zoals het gebruik maken van je eigen persoonlijkheid, omgaan met de mensen op en rond het veld, omgaan met kritiek, omgaan met zelfkritiek.
Hij doet dat vooral aan de hand van voorbeelden uit de (eigen) praktijk. Deze avond, voor iedereen (dus ook verenigingsscheidsrechters etc.) vrij toegankelijk, begint om 20.00 uur in de kantine van
vv. de Willy’s; Verbindingsweg 40; 5455 GP Wilbertoord

Hebt u interesse, kom gerust, hoe meer zielen, hoe meer vreugd!
Als u kennissen hebt waarvan u denkt dat zij deze mail niet hebben
ontvangen, geef het a.u.b. aan hen door.
Hopelijk tot ziens op 8 maart in Wilbertoord
Jo Oppers
voorzitter
scheidsrechtersvereniging Boxmeer - Cuijk e.o.