Iedereen van ons veteranen-team had ‘m gezien (behalve Fred, die zijn ogen niet open durfde te doen bij Peer in de auto).

De gele BK luchtballon die in alle vroegte al boven de Peel hangt als wij dit gevaarlijke moerasgebied oversteken om aan te treden tegen UDI 35+ 1. De vrolijke ballon,  was een goed voorteken voor de wedstrijd.  Met een scheidsrechter die een betere warming-up deed dan wij, starten we 2 x 35 tegen een onbekende tegenstander. Udi is nieuw in onze competitie.  Fred zet Angelo en zichzelf, na het debacle van donderdag, terecht op de bank en dit betekent dat Johan op LB en Robbie op LH start. Het is altijd weer spannend hoe dit uitpakt.  De wedstrijd is amper 2 minuten onderweg als Sjoerd uitbreekt langs de linkerkant en een lage voorzet vanaf de achterlijn teruglegt op Han die droog, en overtuigend, inschiet! Bam! 0-1. Udi is wel zo’n beetje gelijkwaardig aan ons en krijgt tot aan de 16 de kans om te voetballen. Toch creëren ze geen echte kansen omdat Rien achterin zijn zaakjes keurig voor elkaar heeft. Zoals Helm al aangeeft: "Als je naar Rien luistert, komt het allemaal goed". Wij krijgen, daartentegen, weer een aantal 100% kansen in zowel de eerste als de tweede helft. Zoals ook in de eerste wedstrijden gaat de bal er wonderlijk genoeg niet in. Dan roep je vanzelfsprekend het onheil over je af maar toch weten we de prima keepende John aan een snoepzak te helpen (was al ff geleden!) en maakt Peer 15 minuten voor tijd de bevrijdende 0-2. We krijgen een vrije trap op een meter of 25  en de bal gaat sierlijk onderin de linkerhoek de goal in. Of het een voorzet was of een doelpoging zullen we nooit weten. We hebben een weekje rust en treden op 31 oktober weer aan op Laan tegen Herpinia!  Graag bedanken we de enige toeschouwer nog even die helemaal op de brommer naar Uden is gekomen!  Jos, klasse dat je er was!