Zondag 10 mei, 9.00 uur de dames druppelen binnen en zitten klaar voor de briefing. Een leuke verassing, Tonnie heeft roze koeken i.v.m. zijn verjaardag, de dag kan nu al niet meer stuk ;)

We beginnen met 2 rondjes om het veld en wat op en neer geren, gehuppel en gespring. Al snel rode hoofdjes door de tropische temperatuur op deze zonnige ochtend. Om 10.00 begint de wedstrijd. Onze tegenstander is Sambeek. Al snel hebben onze spitsen Kim en Eefke het druk. We proberen de druk op te voeren. We krijgen mooie kansen maar door de spanning/zenuwen en hitte gaan de ballen op alle mogelijke manieren langs de goal. Alles verloopt wat chaotisch maar toch wordt het 1-0. Tijdens de 2e helft worden er mooie spectaculaire combinaties gemaakt en winnen we met 3-0.
We zijn voorgoed van de laatste plek af!!!

Wat opvallend was aan deze wedstrijd is dat;
Mieke de meeste meters maakte door alle corners die ze vanuit elke hoek heeft moeten nemen
Nelleke alle ballen terug haalde
Dorien de baas was over het achterveld
Meike zonder krukken een goede supporter was
een tegenstander is afgevoerd met gescheurde enkelbanden
We kijken er naar uit dat Lisa weer mee gaat trainen a.s. dinsdag. Zo hopen we ook Lorie en Meike snel weer te zien. Applausje voor alle dames.

X, Loes