DSV won donderdag 12 september de derde en laatste bekerwedstrijd in Wanssum tegen SV United (2-3). Het was niet genoeg voor de volgende ronde bekerronde.

DSV werd in de eerste tien minuten bijna overrompeld door het in hoog tempo gestarte SV United. Daarna rechtte de Sinttunnisse ploeg de rug en speelde vervolgens een half uur lang het beste voetbal uit de voorbereiding. Mooie combinaties, gevaarlijke aanvallen. Het zorgde voor een 0-3 ruststand.

In de tweede helft verloor DSV wat grip, waardoor SV United nog bleef geloven in een goed resultaat. De Meerlo-Wanssummers tikten er twee binnen. De groen-witten bleven echter de betere ploeg en wonnen uiteindelijk verdiend.

Door de winst afgelopen zondag van Merselo tegen Milhezer Boys, werd DSV tweede in de poule en is het bekeravontuur afgelopen.
 
Scoreverloop
0-1 (Luuk Rühl)
0-2 (Hein Vloet)
0-3 (Jesper Brans, ruststand)
1-3
2-3