Gisteravond was de jaarvergadering. Ik was enkele jaren niet geweest en wat me opviel was dat er een goede opkomst van de leden was. Zowel actieve als niet actieve leden waren tijdens de vergadering aanwezig.
Aan het begin van de vergadering werd er een minuut stil gestaan bij de oud-leden die dit jaar ons ontvallen waren. 


Er werd afscheid genomen van bestuurslid Theo Broeks. Theo was ruim 14 jaar lid van het bestuur. Theo werd bedankt met een bloemetje en het echte afscheid volgt tijdens de vrijwilligersavond op 14 oktober.
Voor aanvulling van het bestuur hadden zich Marcel van den Bogaard en Janneke Vloet - van der AA kandidaat gesteld. Marcel gaat zich bezighouden met de interne organisatie & beleid/communicatie en Janneke neemt de taak van secretaris op zich. Ze werden met algehele stemmen gekozen. Wij wensen Marcel en Janneke veel succes toe in hun functie bij DSV.

De begroting van 2022-2023 werd ook goedgekeurd. 

Om ca 21.30 uur werd de jaarvergadering afgesloten door voorzitter Chris Arts. 

 

Jaarvergadering 2022