Zondag speelt DSV op De Laan tegen HBV. Het is de een na laatste competitiewedstrijd van dit seizoen.

De ploeg uit Beers wacht de nacompetitie omdat ze zich niet meer veilig kunnen spelen. DSV kan nog knokken voor een verdere stijging op de ranglijst, maar weet zich al verzekerd van promotiewedstrijd(en). De Laan zal hoe dan ook gezellig aandoen vanwege de Pinksterfeesten die er worden gehouden. Om die reden wordt de wedstrijd niet gespeeld op het hoofdveld.

HBV heeft de laatste twee wedstrijden een verdienstelijk resultaat geboekt. Tegen de hooggeklasseerde ploegen SES en Ulysses werd respectievelijk gelijkgespeeld en gewonnen.DSV gaat lekker. De groen-witten wonnen van de laatste tien wedstrijden negen keer. De formatie van coach Steef Peters is er alles aan gelegen om in een goede flow op weg te gaan naar de nacompetitie.