Zondag speelt DSV tegen Achates. De Ottersumse ploeg heeft een vergelijkbare start gehad als de groen-witten.

De Sinttunnisse ploeg heeft in de eerste twee wedstrijden van de competitie zowel het zoet als het zuur geproefd.  Ulysses werd met klinkende cijfers verslagen, afgelopen weekend bleek SES te sterk. Achates won haar eerste wedstrijd verdienstelijk uit bij Achilles Reek en verloor nipt van Herpinia. Dus zowel DSV als Achates hebben drie punten. Traditioneel is Achates voor de formatie van Steef Peters geen abc-tje.  DSV gaat op jacht naar het goede gevoel van de openingsgame. Een spannende match wordt het sowieso.

Voor toeschouwers die dit seizoen nog niet op het sportpark zijn geweest: het levensmiddelenpakket is definitief geschrapt. Bij de loterij is een cadeaubon van De Heksenboom te winnen. Wie wil dat nou niet? Na de wedstrijd je partner verrassen met een extraatje.