In de grote middenmoot van de klasse 4g binden DSV en SIOL op De Laan de strijd aan.
Het zijn twee voetballende ploegen die elkaar qua punten en doelsaldo nauwelijks iets ontlopen.


In de heenwedstrijd won DSV met 1-3, al was het geen gemakkelijke zege. SIOL beschikt met middenvelder Loutfi Camlal over een snel handelende verbindingsspeler, handig in de counter. Bovendien legt libero Raphael Letemahulu regelmatig van achteruit de bal op de stropdas van een aanvaller, een sterk wapen.

DSV zit in een vrij goede fase met vier overwinningen in de laatste vijf wedstrijden. De groen-witten wonnen hun laatste wedstrijd (0-2) en ook SIOL ging vorige week winnend het veld af (4-0). Beide ploegen hebben een Torjäger in hun midden: Daniël Ilic (SIOL, 10,doelpunten) en Stijn van den Broek (DSV, 14 goals).
 
Lentekriebels bij de supporters, de geur van (hopelijk) vers gemaaid gras en een uitverkocht (?) De Laan. Mmmmmm...winnen....daar gaat t om!