De laatste competitiewedstrijd is een bijzondere voor DSV’s tegenstander Juliana. In Mill kán het kampioensfeest voor de blauw-witten na de wedstrijd losbarsten, maar...
 


...de Millenaren zijn afhankelijk van wat er zes kilometer verderop in Wanroij én in Megen gebeurt. Bij winst is Constantia zeker kampioen. Verspelen de Wanroijnaren thuis onverwacht punten tegen het al gedegradeerde OKSV, dan is een overwinning van Juliana Mill tegen DSV genoeg voor de titel. Mits ook nog ook de nummer 2 van de stand, Ulysses, punten verspeelt thuis tegen SES.

Voor de Sinttunnisse ploeg is de wedstrijd tegen Juliana ook nog van belang. Een hogere eindklassering levert in de eerste ronde van de nacompetitie een lager geklasseerde vierdeklasser op.

En verder staat er natuurlijk de eer op het spel. DSV wil de positieve balans van de laatste periode ook in deze spannende wedstrijd vasthouden.