DSV 1 speelt aanstaande zondag de eerste wedstrijd voor de nacompetitie thuis. Tegenstander is ONDO uit Heusden-Asten (bij Deurne).

Tegenstander ONDO heeft een goed jaar achter de rug. De formatie met gele shirts en rode broeken werd tweede in de vierde klasse E. Het lijkt een makkelijk scorende ploeg. Het team van trainer Mark Lommen maakte 70 doelpunten in 24 wedstrijden. De club is in onze regio onbekend. De naam van deze vereniging is echter glashelder. ONDO staat voor Op Naar De Overwinning. Ze zitten in de lift, vorige seizoen promoveerden ze van de vijfde naar de vierde klasse, waarin ze dit seizoen zoals gezegd direct tweede werden.
In Sint Anthonis worden de Heusdenaren aangemoedigd door supporters die met een speciale bus worden vervoerd. Op sportpark De Laan wordt ook een grote supportersschare van DSV verwacht.

Zondag 28 mei spelen de groen-witten de return in Heusden. De winnaar van de tweestrijd speelt twee extra wedstrijden voor een plek in de derde klasse.