Om het belang van deze wedstrijd te verduidelijken is niet meer nodig dan het laten zien van de stand: 

1.         Olympia                      19 gespeeld     38 punten
2.         Ysselsteyn                 18 gespeeld     38 punten
3.         DSV                            19 gespeeld     37 punten


Met nog vijf wedstrijden voor Olympia en DSV te gaan, is de strijd om de kop enorm spannend. De Boxmerenaren zijn bezig aan een geweldig lange reeks van overwinningen en lijken met niet minder dan de titel genoegen te willen nemen. DSV staat er ook nog steeds kansrijk voor en won vorige week overtuigend. Op De Laan won de Sinttunnisse ploeg de wedstrijd in oktober nipt van Olympia '18. Hoe de wedstrijd a.s. zondag in Boxmeer gaat verlopen? Olympia lijkt op basis van de uitslagen in 2017 licht favoriet, maar traditioneel is DSV voor Olympia een lastige en bijna onneembare horde gebleken. En óók DSV gaat voor de overwinning!