Vandaag ging het om het echie, de eerste competitie wedstrijd van dit seizoen. Achates uit Ottersum kwam naar De Laan.

De coach zou nog op vakantie zijn, maar kwam op de valreep binnen vallen.

De boys hadden een interim coach gestrikt, nl. good old Niels G, had zijn ja woord gegeven en had de mannen flink opgepept en op scherp gezet. De opstelling had hij al prijs gegeven voor de warming up, een beginners foutje, want dan zijn er altijd bij die lopen de kantjes eraf, of niet Bart!

Het systeem van de laatste weken was ook vandaag de basis voor de opstelling. Al hoe wel onze coach een van de twee verdedigende middenvelders/controleurs, wel erg veel op de normale voorstopper vond lijken, zeker de 2e helft. Niels heeft het stuur vandaag strak vast gehouden tot de laatste minuut. Gijs heeft de 2e helft gevlagd en Patrick de 1ste helft.

De scheidsrechter Gerard Vloet heeft een redelijk gemakkelijke middag gehad en geen kaarten uitgedeeld.

Er wordt bij vlagen goed gevoetbald, met veel rust aan de bal, overspel met beleid. Tikkie terug en tikkie breed is geen schande, niet alle ballen hoeven naar voren en naar de spitsen.Sjoerd scoorde twee mooie goals. Patrick scoorde zijn tweede alweer en Noud maakte een echte spitsen goal na een uitgekiende voorzet van Patrick strak voor de goal.

Kortom een goede start van dit seizoen. Het spel, de opkomst, enz enz. beloofd veel goeds voor de komende wedstrijden.