Een tot de tanden toe gewapend, super gemotiveerd en afgetraind team moest in de eerste competitie wedstrijd aantreden tegen een selectie team van Gassel. Er ontstond een gelijk opgaand duel. In de eerste helft had Gassel het beste van het spel en kreeg de beste kansen, zelfs een, volgens Peter onterecht verkregen, penalty. Gerechtigheid vierde hoogtij, want Willem keek de bar slecht ingetrapte bal vakkundig ruim langs zijn doel. Vlak voor rust kwam Gassel toch nog aan een doelpunt, echter door een snelle uitval en goed combinatiespel gaf Koen een niet te missen voorzet aan Tom, stand 1-1.

Na de thee werd het spel grotendeels bepaald door DSV en kregen wij de beste kansen, echter zonder het verdiende eindresultaat. Enkele twijfelachtige beslissingen van de wedstrijdleiding, of niet Noud, ten spijt kwam DSV toch op een 2-1 voorsprong door een schitterende combinatie tussen Koen, Martijn en Mark G. Laatstgenoemde kogelde de bal onder de lat in de touwen. Helaas kreeg Gassel de geest en wist het lek in onze verder sublieme verdediging te ontdekken en frommelde er nog twee in het netje achter Willem. Tevreden over het vertoonde spel, wetende dat we iets minder kregen als verdiend, gingen we moe maar voldaan het veld af. Zonder blessures en zonder waarschuwingen maar met veel plezier terug kijkend. Dit beloofd wat voor de komende wedstrijden.