De coach genoot van een welverdiende en heerlijke vakantie op Texel, terwijl deze wedstrijd gepland stond en gespeeld werd. Gassel is samen met Grave het enige team in onze competitie die ons twee keer hebben verslagen dit seizoen. Tegen alle andere teams hebben we punten gepakt tot nu toe. Tegen Grave hebben we onterecht verloren. Tegen Gassel waren vooral de toestanden erom heen die dit verlies hebben bewerkstelligd, lijkt. Er was geen scheidsrechter geregeld, er waren geen hoekvlaggen, de wissels verliepen niet geheel soepel, onze aanvoerder offerde zich op en heeft de tweede helft gefloten. Diverse spelers waren al en werden opnieuw en extra geblesseerd. Ook nieuwe blessure gevallen kwamen er bij tijdens de wedstrijd. Er werd aan beide zijde een penalty gegeven en benut. Noud, als ik goed geïnformeerd ben, scoorde zoals we dat gewend zijn, beheerst en zeker. Michael zal nog moeite hebben om de topscoorder te worden dit seizoen.

Kortom een wedstrijd om snel te vergeten.