De vrienden van DSV 6 hebben na een succesvol teamweekend het overige budget in nieuwe presentatiepakken gestoken. De jongens willen sponsoren RM Sound en Friends bedanken voor de bijdrage. Daarnaast bedanken wij Van Neerven Sport voor het deskundig advies tijdens de aanschaf.

DSV 6 presteert dit seizoen keurig in de reserve 6e klasse met een keurige plek in de subtop.
 
Staand van links naar rechts
Stijn Willems (gastspeler) - Luc Dijkstra - Gijs Bus - Stan Huijbers - Roel van Kuppeveld - Bas van der Cruijsen - Wouter Arts - Rick Hermanussen - Lars Reijnen - Bram Luijckx Zittend van links naar rechts Jeroen Theunissen - Nick Barten - Mark de Kleijnen - Lars Ermers - Tom de Bruijn - Remco Arts - Tim Nissen Op de foto ontbreken Stijn van Tienen - Piet Lamers - Stef Heijmans  - Melvin Willems - Jesper Willems