Donderdag 4 maart is de dag dat onze Zondagveteranen eindelijk weer ‘aan de bak’ mogen.     

Op 23 februari kondigde onze Minister-President aan dat er vanaf 27 jaar weer getraind mocht worden. Een aantal van de Zondagveteranen had dit niet goed gelezen en dacht dat er 72 stond. Uiteraard waren zij waren zeer teleurgesteld dat ze op hun donderdagavond nog steeds niet mochten trainen. Vandaar dat het initiatief is opgepakt om een DSV6-Quiz te organiseren komende donderdag 4 maart om 21u. 20 fanatieke DSV6-ers met héél veel voetbalervaring en hun partners nemen deel aan deze quiz. Ze hebben zelf ook vragen en geheimen aangeleverd om de Quiz inhoud te geven. In 3 manches worden er 60 vragen gesteld via Teams in een Kahoot quiz. In bijgevoegde foto één van de vragen van de Quiz.

De pauzes worden gebruikt zodat Jeroen van Restaurant Vesters iedereen coach een lekker hapje kan bereiden. De drankjes en hapjes zijn op woensdag rondgebracht dus alles staat klaar voor een mooie avond. Ondanks dat we de wei niet in mogen lijkt ons dit een leuk alternatief! Het is spannend wie de winnaar wordt want er staan ook mooie prijzen op het spel.
 
Tot ziens,
Organisatie DSV6-Quiz