Na 2 weken geen wedstrijd gespeeld te hebben moesten we vandaag spelen tegen Mulo uit Helmond. Vince ontbrak vandaag wegens een schorsing, zijn plek werd ingenomen door Dennis, en Guus afgelopen week naar de sneeuw vertrokken voor enkele maandjes, zijn plekje voorin werd ingenomen door Jeroen.

Eenmaal aan de wedstrijd begonnen was Mulo in het begin wat sterker maar gevaarlijk waren ze niet, we kregen via ons middenveld wat meer grip op de wedstrijd, achterin stond het goed onder leiding van Bas, en na 25 minuten werd Jeroen gelanceerd, deze gaf de bal goed voor op Harm deze liet de bal slim lopen voor Tomas die vanaf 20 meter verwoestend uithaalde en de bal in de linkerbovenhoek liet verdwijnen 0-1.
Hierna raakte Mulo geirriteerd, en ter hoogte van de middenlijn werd Len totaal onnodig van achteren onderuit gehaald, de scheids durfde geen rode kaart te trekken, en zodoende kwam deze Mulo speler er met geel goed vanaf, de aanvoerder gaf na deze gele kaart commentaar op de scheids en kreeg prompt geel.
Vlak voor rust werd een vrije trap van Mulo tot tweemaal toe goed onschadelijk gemaakt door onze keeper Melvin.
Met deze voorsprong gingen we rusten, in de rust werd er door Stef en Gijs nog duidelijk gewaarschuwd voor de te verwachten stormloop meteen na rust en moesten we proberen de eerste 10 a 15 minuten goed door te komen.

Echter na rust stonden we binnen 10 minuten achter met 2-1 door 2 goals van Mulo, na deze achterstand werden de ruggen gerecht we kregen in de 2e helft enkele kansjes op de gelijkmaker, door de vele overtredingen van Mulo-zijde moest onze verzorger vaak het veld in, helaas konden we de gelijkmaker niet maken, en moesten we de punten in Helmond laten, na de wedstrijd werd er door Stef gezegd dat we de punten hadden laten liggen vandaag en we hier van moesten leren

Volgende week spelen we thuis tegen Montagnards uit Bergen wat een overwinning moet kunnen opleveren, aangezien Montagnards nog geen enkel punt heeft weten te bemachtigen.

Tot de volgende keer, leiding D.S.V. A1