Mifano stond vandaag op het programma. We hadden een aantal wisselingen in het team. Mark en Luuk waren over gezet naar de B2. En daarvoor in de plaats waren Lars (Reijnen), Maarten, Luuk (Eerden) en Rick. Het was een lange rit. We hadden een korte maar felle warming up. Wiljo maakte de opstelling bekend. En die was bijna helemaal omgegooid vergeleken met vorige week. We begonnen met Melvin in de goal. Clif (C) , Dion, Cas en Tom in de verdediging. Op het middenveld Stijn, Rick en Maarten. En voorin Giel, Luuk en Rens.We begonnen de wedstrijd niet echt goed. Mifano creërde al heel vroeg een grote kans. Maar Melvin pakte hem mooi. DSV B1 probeerde op te bouwen. Maar kon het middenveld niet inspelen. De eerste helft verloren we te veel duels en speelde niet slim genoeg. Geen ballen over de grond maar hoge ballen. En we zochten te moeilijke oplossingen. We creërde daardoor ook niks. Maar de verdediging stond. Dus er kwam niet veel gevaar. Het hoogte punt van de eerste helft van DSV was een afstand schot van Dion. Voor rust kregen hun een corner. En die benutte ze goed. Ze kopte hem goed in. 1-0 voor Mifano.

In de rust spraken we door wat er niet goed ging. En wat er beter moest. Luuk werd gewisseld voor Bas.

De tweede helft was DSV veel feller. Wonnen ze hun duels. Maar Mifano was het die de 2-0 maakte. DSV beleef doorvoetballen. Maar kwam niet tot een goal. Tot dat Clif van achter uit een actie maakte naar voren. Een 1/2 maakte met Giel. En tot de 16 liep. Clif gaf een mooi passje op Rens en Rens schoot hem keurig in. DSV was terug in de wedstrijd. DSV zette druk naar voren. En Giel was het die de 2-2 maakte van een pass van bas. DSV was nog niet te vrede er moest gewonnen worden. Dat straalde het hele team uit. Giel kreeg de bal op 20 meter gebied in de eind fase van de wedstrijd. Hij kon hem afspelen. Maar dat deed hij niet. Hij maakte een solo actie. En speelde zich vrij. Hij schoot hem lekker in 2-3. De scheids floot af. En DSV had de 3 verdiende punten. Op basis van de 2de helft!!Verslag gemaakt door: Clif Raaijmakers.