Op zaterdag 12 September stond Sparta 18’ op het programma. We vertrokken om 1 uur naar sportpark ’t spansel te Sevenum. We begonnen met een goede warming-up want we hadden het vertrouwen erin om vandaag 3 punten te pakken. We gingen de kleedkamers in en kregen de opstelling te horen. We bespraken de belangrijke punten voor de wedstrijd en wat we moesten doen. De wedstrijd begon en dsv had meteen een goede start. De eerste 15 minuten waren ze fel en sterk aan de bal, maar de kansen zaten er nog niet in. Sparta 18’ kreeg een vrije trap, die de lat schampte, dat was wel even knijpen voor dsv. Maar snel erna kwam dsv met een aantal voorzetten die voor kansjes zorgden maar er niet ingekopt werden. Sparta 18’ kreeg nog een paar kansen maar die werden goed gepakt door onze top keeper Stan. Verder ging de 1ste helft gelijk op en we gingen met een 0-0 stand de rust in.

De 2e helft. Dsv was een stuk sterker en feller dan de laatste 20 minuten van de 1ste helft, ze hadden veel balbezit en maakten goede combinaties. De kansen kwamen er maar toch gingen ze er niet in. Dion met een prachtige omhaal maar in de handen van de keeper. Ook al had dsv het meeste balbezit, er viel maar geen goal. Maar na een voorzet van dsv die werd weggewerkt door de keeper kreeg Clif een hele grote kans maar hij schoot de bal over. Dsv domineerde de wedstrijd ook al was het 0-0, Sven kon heel makkelijk opbouwen en dsv kreeg de tijd om hun eigen spel te spelen. Maar na een corner van dsv die werd weggewerkt, counterde sparta en daaruit viel ook een goal. Dsv kon dit niet voorkomen en dus keken we tegen een 1-0 achterstand aan. Dsv pakte het spel weer op en ging vol op de aanval, de kansen kwamen er wel maar nog steeds geen goal. Het fluitje klonk en de wedstrijd was voorbij. Het verlies was onverdiend want dsv was veel fanatieker dan sparta.

Volgende week staat Erp op het programma.

Kevin cornelissen