Vandaag, op zaterdag 19 september stond alweer de 3de wedstrijd van de competitie op het programma. DSV B2 had nog niks gewonnen dit seizoen, dus vandaag moesten we daar maar is iets aan gaan doen. Op papier leek onze tegenstander, Sambeek B1, een van de mindere tegenstanders, maar dat wil natuurlijk niks zeggen. Onze spitsen, die de vorige wedstrijd veel kansen mistte, hadden deze week extra spitsentraining gehad, waar Bram ook wel wat van had geleerd was te zien. De wedstrijd begon en het ging meteen goed. DSV zat er fel op en creeërde meteen een paar kansen.
Door een overtreding van Sambeek in de 16 kreeg DSV meteen een penalty. Luuk eiste de bal op, maar schoot hem over. DSV ging door en werd op 1-0 voorsprong gezet door Bram die de bal goed in de hoek schoot. Hierna was het bram nog een keer die de bal kreeg in de 16 en hem goed afmaakte. 2-0. DSV voelde dat er veel meer in zat. De bal kwam bij onze snelle rechtsbuiten Tim Hermens, die hem goed meenam en voorgaf, de bal kwam terecht bij Luuk die hem goed afmaakte, 3-0. Achterin werd alles door de verdedigers goed dichtgehouden, en DSV ging verder. Luuk kreeg de bal rond de 16 voor z’n voeten, en hij schoot hem mooi in de rechterhoek erin, 4-0 al in 25 minuten. De 10 leek haalbaar voor DSV. Na de 4-0 zakte DSV een beetje weg, en werd er slechter gevoetbald. De kansen werden niet meer benut en het ging niet meer zoals het daarvoor ging. DSV ging met 4-0 de rust in. In de rust wisselde Marius bijna de gehele as. Marius zou een rondje geven als we er 10 scoorden, dus iedereen begon gemotiveerd aan de 2de helft. Toen DSV begon aan de 2de helft, was niemand echt fel en was er geen overtuiging. DSV dacht al dat we gewonnen hadden, waardoor we geen goed voetbal meer lieten zien. DSV kreeg een penalty tegen, die Sambeek ook benutte, 4-1. DSV probeerde toch nog te scoren, wat ook lukte doordat we voorin onze spits in supervorm Bram hadden staan. Door een goede actie van Paul, die de bal voorgaf aan Bram, schoot Bram de 5-1 binnen. Het laatste kwartier van de wedstrijd was DSV weer wat sterker geworden en werd er weer wat beter gevoetbald. Bram maakte ook nog zijn 4e doelpunt van de dag, 6-1. 5 minuten voor het eind kreeg Bram nog een publiekswissel. Het eindsignaal klonk en DSV stapte als winnaar van het veld. De eerste 3 punten zijn binnen.

Volgende week gaat DSV weer voor de volle punten uit tegen De Zwaluw B1.

Daan Reijnen