Natuurlijk was Volharding een maatje te groot voor DSV. De ploeg uit Sint Tunnis kreeg al gauw twee doelpunten tegen en toonde in de beginfase ook teveel ontzag voor de tweedeklasser.

Gaandeweg de eerste 45 minuten kroop het elftal wat meer uit zijn schulp en ontstonden er ook enkele kansjes. Thuisclub Volharding combineerde vlot en DSV moest vaak terug om goals te voorkomen. Toen het kort na rust 4-0 werd leek dit bekerduel in een monsterscore te gaan eindigen.

Zover liet DSV het niet komen. Met name invaller Niels van Loon bracht vuur in het spel en uitgerekend hij wist via een boogbal te scoren: 4-1. Stef van Asten was blij met zijn doelpunt tegen zijn oude vereniging: 4-2.

Het elftal van trainer Jan Schaap begint vorm te krijgen en ten opzichte van vorig jaar aan voetbal gewonnen te hebben. Nieuwkomers Thomas Schaap, Martijn Hariri, Stef van Asten en Stefan Verberk lijken in ieder geval op een basisplaats te kunnen rekenen.

Daarnaast heeft de oefenmeester een brede selectie die de concurrentie alleen maar aanwakkert.