Vandaag moest DSV C1 het opnemen tegen OSS’20 C1. DSV C1 begon heel goed en door een vrije trap kon Jesper al na 5 min. scoren. En Rio die maakte al snel de tweede goal na ongeveer 10 min. van de 1e helft vanuit een corner. Toen stond het 2-0. DSV C1 kreeg hierna nog een paar kansen maar die werden niet benut. Toen kwam OSS’20 C1 in actie en die scoorde. Toen we dachten dat we met 2-1 de rust in gingen kregen we nog een tegengoal.
We gingen met 2-2 de rust in. Na de rust waren we weer goed uitgerust en waren we er weer klaar voor, maar toen we net begonnen waren werd de wedstrijd stilgelegd want het begon te donderen. We zaten allemaal te wachtten binnen om weer te gaan voetballen want we wilden OSS’20 C1 inmaken. De harde regen was na ongeveer 15 min. weer voorbij en we konden weer beginnen. We zaten de hele tijd te vechtten om de bal en eindelijk scoorde Christoffel. We waren allemaal super blij en we wilden nog een goal maken. Dit was gelukt want Jesper scoorde er nog één. Hierna had OSS’20 C1 nog een keer gescoord. Toen het einde van de wedstrijd was waren we allemaal héél blij. We hadden gewonnen met 4-3. Volgende week krijgt DSV C1 NWC C1 tegen.

Scoreverloop:
‘4 Jesper Brans 0-1
‘8 Rio Groot 0-2
’28 OSS ’20 C1 1-2
’34 OSS ’20 C1 2-2
’57 Christoffel Dawud 2-3
’64 Jesper Brans 2-4
’69 OSS ’20 C1 3-4
Opstelling:
Bono Barten, Gijs Kwaks, Rio Groot, Pieter Raaijmakers, Stan van Lanen, Sjors Cornelissen (Max van den Heuvel/60), Jesper Brans, Willem van Mulukom (Melvin van Wijk/45), Paul van Tankeren (Nick Cornelissen/50), Christoffel Dawud, Jarvi Jansen
Gele kaart:
Nick Cornelissen

Verslag:
Stan van Lanen