De doelstelling van de C3 is om dit seizoen mee gaan te draaien in de bovenste linie van de competitie in de 3 klasse C07. Dit houd in dat we een andere trainingsopbouw gaan hanteren en dat we veel verwachten van onze spelers. Zo werd er voor aanvang van de wedstrijd een bespreking gehouden tussen de spelers, trainers en leiders van de C3 om aan te geven wat onze doelstelling is voor de tweede helft van het seizoen. Met een nieuwe strategie en doorzettings vermogen van de spelers van de C3 moet dit zeker gaan lukken.

Na een paar afgelaste wedstrijden te hebben gehad, hard en goed te hebben getraint was hier eindelijk de dag dat het voetballen weer eens door ging. De jongens hadden er allemaal veel zin in en zo kon de opstelling gemaakt worden. Met een paar nieuwe gezichten binnen het team Karin (leidster) en Richard (trainer) als versterking van de al aanwezige technische staf John H, Bas (leiders) en John C (trainer) werd het geheel kompleet gemaakt. We kregen er ook een nieuwe speler bij Nick en we moesten helaas afscheid nemen van Luc die de C2 ging versterken. 28 februari 2008 de opstelling werd bekent gemaakt en 9 spelers hadden woensdag al een basis plaats verdiend om aanwezig te zijn op de carnavalstraining. In de bespreking werd aangegeven dat we rustig moesten beginnen en het balletje moesten rond spelen. Dit werd in het begin van de wedstrijd wel heel letterlijk genomen, want het ging te rustig waardoor we af en toe wat in de problemen kwamen. We werden even wakker geschut en de bal werd weer goed overgespeeld en we lieten vanaf dit moment van tijd tot wijle mooi voetbal zien. In de 16de minuut was het Stan onze keeper die met een uittrap Tim H bereikte die de bal doorspeelde aan Koen die zijn eerste van de wedstrijd en de 1-0 op het scorebord zette. Nog geen twee minuten later was ongeveer de zelfde situatie maar nu was het Koen die werd bereikt met een uittrap van Stan die nu op zijn beurt Tim H liet score 2-0. Het middenveld onderleiding van Frank en Nick stonden goed hun mannetje tegen over hun twee koppen grotere tegenstanders van HVCH. Het was Rick die door een tik tegen zijn been even langs de kant moest en zo moesten we een omzettting maken in de achterhoede. We begonnen wat foutjes te maken en dat resulteerde al snel in een tegen doelpunt voor HVCH C5 2-1. Weer moesten we even wakker geschud worden vanaf de zijkant en kregen te horen om er even een tandje bij te gooien. In de 30 ste minuut was het dan Frank die met steekpass Tim H bereikte die zo zijn tweede van de wedstrijd maakte 3-1. Voor rust werd het nog 3-2 door wederom slecht uitverdedigen en niet de man te houden. We gingen rusten en onder het genot van een kopje thee werden even de puntjes op de i gezet en werden er wat wisselingen binnen het veld gemaakt. Er moest wat harder gewerkt worden en er moest meer geknokt worden voor de bal. De bal moest beter in de voeten gespeeld worden en we moesten meer in een driehoek gaan spelen. In de tweede helft begonnen we dan ook sterk en het was Lars die de bal naar Koen speelde waarna deze de 4-2 maakte. Achterin kwam Rick weer te spelen samen met Raunieck, Niels en Nino wat weer stabiel stond. Marc liet vandaag weer eens zien wat hij eigelijk wel in huis heeft en dat voor het eerste jaar voetballen (knap). Ook spelers als Ivo, Paul en Harm lieten zien wat ze op de training allemaal geleerd hebben en stonden ook hun mannetje binnen het veld. In de 20ste minuut van de tweede helft was het Tim H op snelheid die de hele achterhoede het na kijken gaf en de 5-2 maakte. Ook HVCH kwam nog een keer tot score en wel in de 25ste minuut wat de 5-3 betekende. Onze jongens gaven het nog niet op en met de laatse krachtsinspanning bepaalde Tim H met zijn vierde treffer van vandaag de eindstand op 6-3. Jongens netjes gespeeld en de eerste 3 punten zijn vast binnen. Volgende week uit tegen Excellent C2 uit Oploo en we hopen op wat meegereisde publiek ( ouders,opa's en oma's) zijn van harte welkom.
Onze bekende spreuk na een gewonne wedstrijd voor de mannen BIER MET TIETEN en nu een nieuwe variant voor de dame onder ons (Karin) WIJN MET PIEMELS.

De voetbalgroeten de verslaggever C3 (de Lange).