Doordat we de kleding deze keer wel hadden en dat iedereen mooi op tijd was konden we vertrekken naar het sportpark in Oeffelt. Via een toeristische route kwamen we in Oeffelt aan en Peter Pouwels arriveerde als eerste. De rest was de Tom Tom vergeten in te schakelen (grapje). Er werd omgekleed en aan de jongens gevraagd of ze er vandaag allemaal zin in hadden na de matige wedstrijd tegen Haps. Iedereen wou het goed maken en er voor gaan vandaag, dus begonnen we met een goede warming up.
Van de belofte kwam niet veel terecht want DSV had niks in te brengen tegen het fel spelende de Zwaluw. Kunnen we dan niet onder druk voetballen of is de spanning te hoog dat we een titelkandidaat zijn. Wij als begeleiding weten het niet, maar dat we op bepaalde vlakken te kort kwamen de eerste helft was wel duidelijk. Dit resulteerde in de 22ste minuut van de wedstrijd dan ook weer in een 1-0 achterstand net als de vorige wedstrijd. Alleen nu scoorde we al snel de gelijkmaker door een corner van Tim H die werd ingetikt door Koen 1-1. We begonnen wat los te komen en kregen zo nu en dan een kansje door Frank, Lars en Koen. Ook Niels had een afzwaaiend schot vanaf links op doel die net miste. Met een 1-1 stand gingen we rusten en werden de puntjes even op de i gezet. Als we mee willen doen aan de top dat er dan wel even wat feller gevoetbald moet worden en dat we ook de duels moeten durven aangaan. We gingen met een goed gevoel het veld weer op voor de tweede helft en begonnen eindelijk een beetje beter te ballen. Zo kregen we dan ook weer wat kansjes, maar vergaten het steeds weer af te maken. De Zwaluw kwam nu ook wat minder op de helft van DSV en kwam op conditioneel vlak steeds meer te kort. Helaas voor DSV C3 kwamen wij ook niet meer tot scoren en verliezen we in de laatste twee wedstrijden 4 belangrijke punten op de concurrentie. Met nog twee wedstrijden te spelen tegen JVC Cuijk en Olympia Boxmeer mogen we geen punten meer verliezen. Het zijn twee thuiswedstrijden dus we verwachten wel een beetje steun van de supporters. Als de C3 deze wedstrijden namelijk nog winnen kunnen ze nog wel degelijk Kampioen worden. De doelstelling voor deze groep was om bij de eerste vier te eindigen en dat is ze al gelukt, maar de jongens willen nu zelf meer en met jullie steun kan dit.

De verslaggever DSV C3