Het was zaterdag 12 september en DSV D2 moest thuis tegen Sint Hubert D1. De jongens en leiders hadden in de kleedkamer goed met elkaar gepraat, en toen gingen ze met vertrouwen naar het veld. DSV begon goed aan de wedstrijd maar er kwam er geen doelpunt. Maar niet alleen DSV begon goed aan de wedstrijd,
Sint Hubert was ook sterk en ging er ook voor, maar ook zij scoorden niet. Rustand 0-0.

De tweede helft begon en DSV was niet bij de les, totdat Sint Hubert opeens een schot op goal gaf en die bal ging erin. Het schot was onhoudbaar voor onze keeper Stef Peters. DSV werd hierdoor weer wakker en ging er weer voor. Zodat er maar 2 minuten later een prachtige goal van Garm Willems uit voort kwam. Het was 1-1, maar DSV moest blijven knokken als ze nog een goal wilden maken. En dat lukte ze! Alweer schoot Garm Willems hem er in. Het was 2-1 voor DSV. Sint Hubert had nog een aantal kansen maar onze keeper Stef Peters hield DSV in de race. En toen klonk het fluitsignaal en DSV D2 won met 2-1 van Sint Hubert D1.