Vandaag een wedstrijd tegen de Zwaluw D1 uit Oefelt een plaatsje aan de maas. Een tegenstander waar we alleen partij tegen kunnen maken met veel inzet. Die inzet was er ook vandaag, maar de uitslag was toch weer in het nadeel van D.S.V D2. Met 12 mannekens vertrokken we om 11.15 uur naar Oefelt, want Inti onze vaste keeper was er vandaag niet bij. In Sint Anthonis was het nog droog maar wel koud. In Oefelt was het nat, koud en winderig. De warming up werd dan ook gedaan in deze weersomstandigheden en met nog wat inspelen werd de wedstrijd begonnen om 12.00 uur.
Na de Tos met Maikel vandaag als aanvoerder begon D.S.V met de aftrap wat later bleek niet de laatste. De regen was nog steeds niet opgehouden maar gedurende de eerste helft werd deze wel minder. In het begin van de eerste helft ging het spel mooi gelijk op met van beide kanten kleine kansjes. De mannekens van de D2 vochten weer als leeuwen om die 0 te houden. Dat lukte ze ook tot 5 minuten voor de rust met weer een aanval van de Zwaluw werd Remco (onze invalkeeper voor de eerste helft) verslagen en de spits van de Zwaluw scoorde de 1-0. Met een 1-0 ruststand gingen we naar de kleedkamer om daar ons zelf op te gaan warmen met een lekker warm bekertje zoete thee. Hier werden ook weer even de puntjes op de i gezet en van keeper gewisseld. Dit was niet de enigste plaatswisseling vandaag. Luuk verving Remco in het doel en kwam zelf op de linksback positie te spelen. Jorn verhuisde van de voorstopperplaats naar de rechtsback positie op de gevaarlijkste speler van de Zwaluw, met als opdracht hem te blijven volgen. Teun Vl ging terug naar zijn oude plekje de voorstopperplaats en moest het de spits van hun moeilijk maken. Thomas kreeg een vrije rol binnen het veld naar de eerste helft samen met Hein te hebben gebald op het middenveld. Voorin veranderde niets daar moesten Maikel en Teun P. de verdediging van de Zwaluw het moeilijk blijven maken. Pim en IJsbrand beide weer sterk spelend bleven samen met Hein op het middenveld staan als respectievelijk rechts en links half. Benjamin onze achterste man en al weken onze vaste sluitpost was ook vandaag weer degelijk aan het verdedigen en de bal goed aan het wegwerken achterin. Gijs iedere week weer groeiende moest na een sterke eerste helft de tweede helft op de bank beginnen als reserve. In de tweede helft kreeg D.S.V D2 voor de tweede keer deze wedstrijd de kans op een 1-1, maar ook nu ging de bal er niet in. Het was dan ook weer de Zwaluw die niet veel later wel scoorde en in een tijdbestek van 12 minuten de stand omboog van een 1-0 naar 4-0. Dit was wat het spel betrof van vandaag wel een geflatteerde einduitslag, want we hadden beter verdiend. Jammer dan, we hebben er hard voor gewerkt en we zien dat het iedere week beter gaat. We leren iedere week wat meer en het komt allemaal wel goed. O ja nu nog wel even allemaal leren om binnen 15 minuten te douchen.

De opstelling: In doel: Remco (Luuk). Achterhoede: Gijs, Benjamin, Jorn en Teun Vl.
Middenveld: Luuk (Pim), Hein, Thomas en IJsbrand. Voorin: Maikel en Teun P.

De voetbalgroeten de verslaggever D.S.V D2.