Zaterdag 14 maart, moest DSV D4 thuis tegen Constantia D2. De vorige keer verloor DSV daarvan met 7-0, dus dacht Constantia weer eventjes lekker te gaan winnen. maar DSV dacht dat anders, die dachten vorige keer verloren maar nu knokken we ervoor. En dat deden ze ook. Na een spannende eerste 10 minuten werd na een schot op goal door Jorren Hendriks, in eerste instantie nog gestopt door de keeper maar alsnog ingetikt door Niek v.d. Hoven, en nam DSV de leiding en die gaven ze niet meer af. Maar tocht bleef Constantia knokken maar DSV ook. Aan het einde van de eerste helft speelde Niek v.d. hoven op Willem Thijssen en die schoot hem er mooi in. Toen werd het dus 2-0 voor DSV.

In de tweede helft werd het moeilijk voor DSV, ze moesten tegen de wind in spelen en Constantia werd sterker, en ze schoten vaak op doel. Maar de keeper van Stef Peters liet zicht niet zomaar aan de kant zetten en hield alle ballen. En op het laatst had DSV noch een paar goede kansen, maar jammer genoeg ging en geen in. En toen klonk het fluitsignaal, En het betekende dus dat de wedstrijd was afgelopen, en DSV D4 heeft weer lekker 3 punten erbij gehaald.

Gemaakt door: Niek van den Hoven speler van de D4