Zaterdag 4 april moest DSV D4 tegen Olympia ‘18 D5. De vorige keer verloren ze daar met 4-2 van. Toen speelde de D4 erg goed maar helaas was er toen geen overwinning. En nu wilde wel heel erg graag winnen, en dat kon je ook zien. Ze begonnen heel erg goed en ze kregen veel kansen. En na een kwartier was het raak. Jorren Hendriks gaf een hele goeie voorzet op Niek v.d. Hoven die bij hem precies bij zijn voeten neerkwam. Eerst wilde hij schieten maar er stonden te veel man voor en toen tikte hij de bal op Dennis van Raai, die helemaal vrij voor de goal stond, en hij schoot toen de bal in de linkerhoek en hoppa, Het was 0-1 voor DSV. Maar Olympia’18 kwam vocht terug, en via een hoekschop kwam de bal in de goal, die te hoog was voor de keeper Stef Peters. DSV baalde toen heel erg en wilde weer een goal maken, en dat lukte! Niek v.d. Hoven ging naar de goal, en hoefde maar een klein tikje te geven op Willem Thijssen en stond toen alleen voor de keeper van Olympia, en schoot toen en die was raak!!! DSV was weer heel blij want ze stonden voor met 1-2. Verder gebeurde er de eerste helft niet veel meer.

De tweede helft werd het makkelijker voor DSV want Olympia’18 werd steeds zwakker en DSV werd steeds sterker! En daar maakte ze mooi gebruik van al na een paar minuten wilde Olympia’18 de bal over het strafschopgebied schieten naar een medespeler, maar ging veel te zacht en lag recht voor de goal. Niek v.d. hoven was er erg dichtbij en ging er naar toe en schoot rechts onder in de hoek!!! YES zij DSV weer een goal!! De stand was toen 1-3 voor DSV. Later rende Niek v.d. Hoven op de goal af en schoot van afstand weer rechts onder in de hoek, hoppa het stond 1-4 voor DSV en weer daarna ging weer Niek v.d. hoven op de goal af en speelde de keeper voorbij en het was 1-5. En toen kwam Olympia’18 weer wat vaker aan de bal en schoten vaak op goal, maar Stef Peters was te sterk hield alle ballen. En toen ging Willem Thijssen op weg naar de goal en kwam ver, toen hij in het strafschop gebied was waren er te veel tegenstanders en tikte toen heel goed naar Niek v.d. hoven die toen een sliding maakte op de bal en toen ging hij er in. Het stond 1-6 verder werd er niet gescoord maar het werd wel veel geprobeerd. Er zaten er wel bijna twee door twee schoten van Mark Van Engelen. En toen klonk het fluitsignaal en DSV had drie belangrijke punten erbij en een goed doelsaldo. DSV ging tevreden naar huis.


Niek v.d. Hoven speler van de D4