Het was woensdag avond 13 Mei, DSV D4 het was goed weer voor DSV D4 om te voetballen. ze moesten toen tegen Olympia’D4 waar ze de vorige keer 8-0 van verloren hadden! Maar de D4 is erg gegroeid en dus beloofde het een spannende wedstrijd te worden. De wedstrijd was begonnen maar DSV speelde niet zo goed en Olympia was beter. Maar toen werd DSV sterk en had vaak de bal, en toen kwam de goeie kans voor DSV onze spits Willem Thijssen ging naar de goal maar er waren veel tegenstanders maar Willem zag Niek v.d. hoven vrij staan en tikte naar hem, en Niek tikte de bal diep en Willem was sneller dan de tegenstanders en tikte de bal er zo in! Een mooie goal en DSV stond met 1-0 voor, veel goeie kansen had DSV niet meer zo in de eerste helft en Olympia ook niet en toen was het na een tijdje rust.

In de tweede helft werd Olympia sterker en kwamen vaak bij de goal, maar de keeper van DSV Stef Peters lukte het om ze elke keer te houden. Tot op een keertje ze van de zijkant af kwamen werd het gevaarlijk. Stef ging er naar toe en maakte een sliding op de bal maar die was net niet voldoende aangeraakt, en die speler tikte op een medespeler en die stond voor open goal en ja, die kun je niet missen en dat deed die ook niet en toen was het 1-1 DSV baalde heel erg maar ja, ze konden er niks aan doen. Veel gebeurde daarna niet meer Olympia was wel veel sterker maar kreeg er niks. DSV had nog een paar goeie kansen maar helaas ging er ook net als bij Olympia niks in. En toen klonk het eindsignaal en de eindstand was 1-1 en DSV was aardig tevreden.

Door: Niek v.d. hoven speler van de D4