Hallo DSV-leden,
De start van het seizoen staat weer voor de deur en daarom is het ook weer tijd voor de traditionele DSV Dag.
Zondag 23 september is de DSV Dag. Graag nodigen wij alle jeugdleden uit om hieraan deel te nemen. Het wordt een leuke sportieve dag met als thema het WK voetbal. Alle jeugdspelers worden verdeeld in de landen die aan het WK hebben meegedaan. De landen strijden in een leuke 6 kamp om de wereldtitel!
Alle spelers worden in sportkleding verwacht om 11:00 uur, het programma start om 11:30 uur. 
Het verzoek aan alle jeugdleiders om dit aan hun teamleden door te geven en de namen van de deelnemers per team voor 9 september aan Joris Klomp(joris.klomp@hotmail.com) door te geven! Dan kunnen we van te voren namelijk al een indeling maken wat op de dag zelf weer tijd en moeite scheelt.
Natuurlijk verwachten wij een zo groot mogelijke opkomst. 
Het sportieve programma duurt tot 13:30 uur, aansluitend wordt de winnaar bekend gemaakt en zal  het team/speler van het jaar bekend gemaakt worden waarbij de vlag wordt overhandigd. Daarna is er de eerste competitiewedstrijd van DSV 1 tegen Juliana Mill 1 die we natuurlijk met zo veel mogelijk jeugdleden naar de eerste 3 punten gaan aanmoedigen.

Met vriendelijke groet,
De DSVdagcommissie