Katwijk – Vlak voor tijd kreeg DSV de tweede treffer van SIOL te verwerken, waardoor de Sinttunnisse ploeg opnieuw met een gelijkspel genoegen moest nemen.  De laatste zege van de groen-witten dateert van 28 oktober.

[door Arie Cornelissen]

DSV begon flitsend. Luuk Rühl legde terug op Rens Peters, die tegen doelman Dylan Janssen schoot. In de vierde minuut was het wel raak. Rik Groot slalomde langs twee man, Jarvi Jansen pegelde de bal prachtig binnen (0-1). SIOL schrok niet van de snelle achterstand en beet van zich af. Djavano Amanupunjo trok voor, spits Loufti Chamial kopte voorlangs. Onur Zivali probeerde het van afstand, de bal ging net naast. SIOL had het beste van het spel, creëerde mogelijkheden maar nog geen grote kansen. DSV kwam zelf weinig tot een goede aanvallen en moest toezien hoe opnieuw Djavano Amanupunjo net voor de achterlijn doelman Rens van Tienen op de proef stelde.

Djavano Amanupunjo

In de tweede helft was de Katwijkse ploeg het sterkste team. DSV moest vooral tegenhouden en veel achter de tegenstander aanrennen. De formatie van coach Steef Peters moest het hebben van enkele uitvallen. Luuk Rühl vuurde vanuit een scherpe hoek, de bal werd tot corner gewerkt. Invaller Jesper Brans bracht zich met een passeeractie in schietpositie, maar wachtte te lang. Aan de overzijde was het drukker. De meeste dreiging kwam steeds van Djavano Amanupunjo en de balvaste handenbinder Loufti Chamial. Toch was het DSV dat tegen de verhouding in de 67ste minuut op 0-2 kwam. Jarvi Jansen tikte een de corner kort op Jesper Brans. Zijn voorzet kopte DSV’s beste man, Dion Gerrits, op de paal, waarna Luuk Rühl het net vond (0-2). Lang nagenieten konden de groen-witten niet, want voor ze het goed en wel in de gaten hadden kreeg Djavano Amanupunjo vrije doortocht (1-2). Dezelfde speler raakte een minuut later de paal.

Billen knijpen

De Katwijkenaren gingen achterin één-op-één spelen. De eerste die daarvan profiteerde was bijna centrale verdediger Dion Gerrits. Zijn schot na het eentweetje met Jarvi Jansen had te weinig kracht. Het laatste kwartier was volledig voor SIOL. De ene na de andere bal werd het strafschopsgebied ingepompt, waarbij spits Loufti Chamial enkele keren dichtbij de gelijkmaker was. Het was billen knijpen geblazen voor de Sinttunnisse ploeg.

In de slotminuut werd het harde werken van SIOL alsnog beloond. Zuur voor DSV, maar terecht qua wedstrijdbeeld. Djavano Amanupunjo was het goudhaantje (2-2). De groen-witten spelen volgende week thuis tegen Festilent (aanvang 14.00 uur!).
 

Amusementswaarde van de wedstrijd 6

Man of the match!

Dion Gerrits haalde een ruime voldoende. De moeilijk bespeelbare SIOL-spitsen wist hij het met zijn energieke spel het lang lastig te maken en met een kopbal op de paal én een zelf gecreëerde kans wist hij enkele keren voor goede aanvallende impulsen te zorgen. 

Opstelling DSV 

Rens van Tienen, Teun Vloet, Dion Gerrits, Mattee van Benthum (57. Benjamin van Zanten), Pieter Bongarts ,  Rens Peters, Rik Groot, Sjors Cornelissen,   Jarvi Jansen, Luuk Rühl en Lars Veldpaus (35. Jesper Brans).

Scoreverloop

4. 0-1   Jarvi Jansen
67. 0-2   Luuk Rühl
69. 1-2 Djavano Amanupunjo  
90. 2-2 Djavano Amanupunjo  

Competitie-overzicht

30.09.2018 Achates - DSV 2-2
07.10.2018 Achilles Reek - DSV 2-4
14.10.2018 DSV - HBV 3-1
21.10.2018 Gassel - DSV 1-2
28.10.2018 DSV - FC Uden 2-1
04.11.2018 DSV - SES 2-2
11.11.2018 DSV - Juliana Mill gestaakt
18.11.2018 Sv Milsbeek - DSV 2-1
25.11.2018 DSV - Estria 2-2
02.12.2018 Siol - DSV 2-2
09.12.2018 DSV - Festilent  
16.12.2018 Toxandria - DSV