De jongens gingen vandaag naar De Zwaluw uit Oeffelt voor hun derde bekerduel. Het team was weer compleet. Iedereen had er zin in en was vol goede moed na de prima gespeelde maar verloren wedstrijd van vorige week. De leiders kunnen met uitwedstrijden veel meer samen aan coaching doen dan met thuiswedstrijden. Er moet dan namelijk ook gefloten worden door de thuisclub. De scheids kan dan bijna geen tips geven onder de wedstrijd. De aftrap was het sein voor de spelers om volle bak te beginnen. Een oud spreekwoord zegt: een goed begin is  het halve werk. Dit geldt zeker voor jeugdteams. Een snelle goal levert een goed gevoel op. Dan gaat het vanzelf lopen waardoor er nog beter gecombineerd wordt. Als dan de tegenstander ook nog onderling begint te zeuren op elkaar en niet meer gelooft dat ze nog ooit van de E3 kunnen winnen kan het snel gaan. Dan maakt de E3 gehakt van Oeffelt E3 met 1-17.  Voor bijna alle spelers van de E3 is dit een recorduitslag. Prima gevoetbald jongens.
De Supporter