De E3 speelt van 18 tot 21 juni een voetbaltoernooi in het Spaanse Carbajosa de la Sagrada (dorp vlakbij de stad Salamanca). Speler Tim Verstegen van de E3 heeft van seizoen 2005 tot en met 2009 bij het team van U.D. Carbajosa gespeeld toen hij met zijn ouders en broers daar woonde. De contacten die hij nog steeds heeft met de trainer en spelers van die club heeft geleid tot de uitnodiging om deel te nemen aan een voetbaltoernooi. De wedstrijden zijn verdeeld over drie dagen en de jongens worden ondergebracht bij de ouders van de spelers van het Spaanse team. Dit biedt de kinderen de mogelijkheid om van dichtbij mee te maken hoe het leven in een Spaans gezin er uit ziet. Naast het voetbal krijgen ze ook de gelegenheid om de cultuurstad Salamanca te bezichtigen.
Om een zakcentje mee te kunnen nemen gaan de jongens van de E3 meedoen aan de kinderrommel- en speelgoedmarkt die op 16 mei in Ledeacker wordt gehouden. Van 13.30 tot 15.00 uur gaan de jongens alles verkopen wat ze graag kwijt willen. Dankzij de medewerking van de C1000 en bakkerij van de Ven uit Sint Anthonis gaan ze naast speelgoed ook zelfgemaakte tapas verkopen.