DSV F1 speelde op deze mooie nazomerdag tegen Achates F1 uit Ottersum. En dat team had een week eerder indruk gemaakt door hun eerste competitiewedstrijd met maar liefst 10-0 te winnen. We waren dus gewaarschuwd. DSV liet in deze wedstrijd echter meteen zien niet te veel onder de indruk te zijn geraakt en combineerde er aardig op los. De 1-0 voorsprong via Jasper was dan ook volledig verdiend. Sjef leek daarna de 2-0 de maken, maar zijn inzet ging uiteindelijk op miraculeuze wijze net voorlangs. Achates werd met name gevaarlijk via enkele corners, maar Daan (die deze keer aan de beurt was om een helft te keepen) wist keer op keer de indraaiende ballen perfect te verwerken. Toch kwam Achates ,door onoplettendheid van DSV, in de eerste helft op 1-1.

n de 2e helft ging Dylano keepen. Maar heel veel kreeg hij niet meer te doen. DSV voerde de druk namelijk op en zag Mika  beheerst de verdiende 2-1 binnen schieten. Achates dreigde daarna een aantal keren gevaarlijk te worden. Maar Stan, Daan en Eef wisten bij deze uitbraken de tegenstander steeds op snelheid en duelkracht af te troeven. Finn rondde daarna een dribbel met buitenkant voet via de binnenkant van de paal af en daarmee was de wedstrijd beslist. Wederom een spannende wedstrijd waarin onze jongens met veel strijd en goed voetbal de 3 punten wisten zeker te stellen. Hierdoor en ook door de andere uitslagen in onze klasse, gaat DSV F1 nu alleen aan kop. Een mooie prestatie van dit jonge team. Komende zaterdag zijn we vrij waarna we een week later tegen Olympia de zegereeks hopen voort te zetten.

Succes jongens!