Vandaag kwam Vitesse uit Gennep op bezoek, een ploeg die op de ranglijst onder ons stond. Je zou dus een super gemotiveerde DSV F2 verwachten maar dat kwam niet helemaal uit. In het begin deed DSV nog goed mee. Het spel ging op en neer en allebei de ploegen kregen kansen om een doelpunt te maken. Na 15 minuten gebeurde dat ook maar helaas kwam Vitesse voor. Daarna knakte er iets bij DSV en werd het spel minder. Nog voor de rust werd het 2-0 voor Vitesse. Na de rust ging DSV op dezelfde voet verder. Er werd bijna niet overgespeeld en de werklust was soms ook niet aanwezig. Na de 3-0 kwam er een korte opleving aan DSV kant: Giel scoorde onverwacht de 3-1 en dat gaf toch weer wat moed. Maar Vitesse maakte aan deze hoop snel een einde en scoorde vrij snel 4-1. Hierna lieten Sem, Tijn en Giel via een mooie actie zien dat we het voetbal toch niet helemaal verleerd zijn en scoorden nog 4-2. Volgende week geen competitie maar 4 tegen 4 in Vorstenbosch.