Achilles Reek is een tegenstander die de huid duur verkoopt. Vorig jaar kwam DSV in beide wedstrijden niet verder dan een gelijkspel. Zondag hopen de groen-witten op meer.

Achilles Reek won haar eerste competitiewedstrijd (4-1, Achates) en verloor vorige week (3-0, SES). De Reekenaren waren vorig jaar voor DSV een lastig te nemen horde. In de heenwedstrijd was de Sinttunnisse ploeg de betere, maar miste kansen. De terugwedstrijd was een stugge match waarin het knokken geblazen was. Beide keren eindigde de wedstrijd in 1-1, wat aangeeft dat de ploegen toen aan elkaar gewaagd waren.
 
DSV speelde in deze competitie pas één keer. In Ottersum werd het 2-2, na een 2-0 achterstand. Keeper Rens van Tienen is er weer bij, hij viel vorige week in de warming up uit. De vinger zit  weer in de kom, dus Rens staat weer tussen de palen.