DE AFTRAP

Het was een mooie zaterdagochtend om te beginnen met een spannende bekerwedstrijd! We hadden er allemaal zin in. De opstelling was: Daan. A mid.  achter,  Niels rechts achter en Timbert  links achter, Daye links mid. Daan. B rechts mid. en Daan. D in de spits en Daan. H in de goal. Er langs stonden: Stijn en Olaf. We gingen handen schudden en aftrappen .  Na de aftrap had DSV balbezit en we gingen op de goal van Toxandria af, maar schoten mis. Even later pingelde Stijn naar voren en scoorde 1-0 de scheidsrechter floot af, rust.

Na de rust was de opstelling: Olaf links achter, Niels rechts achter, Daan. D  mid. achter , Timbert rechts mid. Daye links mid. en Stijn in de spits. We gingen verder. Olaf had de bal en schoot naar Daye en Daye schoot naar Stijn en Stijn kopte, met zijn nieuwe kapsel: 2-0! En even later scoorde Stijn weer, 3-0. En toen kwam Toxandria terug en scoorde 3-1 (balen).  Maar we gingen door Daan. B scoort 4-1. Wederom aftrap voor Toxandria en ze scoren 4-2. Toen floot de scheidsrechter af, einde wedstrijd. Het was een spannende wedstrijd, we hebben allemaal goed gespeeld en goed gekeept, ook Toxandria.

Wij zijn 1e geworden in onze pool!

Niels Bergmans