Vandaag stond er een mooie wedstrijd op het programma voor DSV O13-1, uit tegen Heijen O13-1. Na een goede warming up, met de ballen van de JO11-2, werd er begonnen aan de wedstrijd. Al snel werd de tegenstander uit Heijen onder druk gezet en kreeg DSV wat kansjes. Een enkele uitval van Heijen werd door de verdediging vakkundig onschadelijk gemaakt en goed geneutraliseerd .Net voor rust konden we de eerste verdiende goal noteren en was het 0-1 voor DSV. Na rust was het duel al snel beslist in het voordeel van DSV. Het was namelijk Timo die 2x makkelijk in kon schuiven na prima overspelen van onze voorste spelers. Een mooie kopbal van de tegenstander bracht de eindstand op het bord,    1-3. Door deze gewonnen wedstrijd staan de spelers van JO13-1  bovenaan in de competitie en moet de concurentie nog maar eens de punten binnen zien te halen. Met fanatiek trainen en inzet kun je veel bereiken en dat is ook waar dit team voor staat. Mannen goed gedaan, voor de laatste wedstrijden gaan we er voor de volle 100 % tegen aan en wie weet …….
Leiding DSV O13 -1
 
Goal: Bart
Verdediging: Marijn, Willem, Luuk ,Tycho
Middenveld: Mart, Bosc, Myron,Ivan,
Voor: Murray, Mees, Gijs, Timo